13 Rīgas skolās uzstādīs ugunsdrošības sistēmas

0 komentāri

13 Rīgas skolās šovasar varētu uzstādīt jaunas ugunsdrošības sistēmas ar moderniem automātiskiem detektoriem un centrālo pulti, kas saņem no tiem signālu.

Šis jautājums aktualizēts pēc ugunsgrēka Rīgas Juglas vidusskolā rudenī, kad aizdegās 400 kvadrātmetru liela platība jumta konstrukcijās ugunsnedrošas plēves dēļ. Apmēram divās trešdaļās Rīgas skolu vienota un automātiska dūmu detektoru tīkla nav vispār, vai arī tas ir novecojis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Oļegs Burovs, RD pārstāvis:

Prioritāri tās ir vecas ēkas ar koka pārsegumiem, kur tiešām ir varbūt paaugstināta bīstamība ugunsgrēkam, un skolas, kur faktiski dziesmu svētku laikā vairāk atrodas bērni, kas atbrauc no citām Latvijas pilsētām.

Signalizāciju uzstādīšana notiks vasarā remontdarbu laikā, kad skolēniem būs brīvlaiks. Citās Rīgas skolās modernus dūmu detektorus plānots uzstādīt 2017. un 2018.gadā.

Foto:

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas