Salacgrīvas pludmalē ”ES normām atbilstošās” tualetes grimst mēslos; glābēju māja tukša

0 komentāri

Salacgrīvas pludmalē, kuras labiekārtošanā piedalījusies gan Latvija, gan Igaunija, turklāt piesaistot Eiropas Savienības līdzekļus, tualetes grimst mēslos un ir izdemolētas.

Iespējams, problēma slēpjas tajā, ka tās netiek pienācīgi apkopotas un pieskatītas – pludmalē esošajām ēkām nesen ir mainījies apsaimniekotājs. No pludmales netālu dzīvojoši Maruta stāsta, ka vēl pērnvasar tualetes bijušas tīras un sakoptas., taču tagad situāciju tajās raksturo kā ”drausmīgu”. Savukārt pludmales glābšanas stacijā aculiecinieki cilvēku klātbūtni novērojuši vien piektdienās un sestdienās, taču nav pārliecības, ka tur esošie cilvēki ir glābšanas dienesta darbinieki. Tikmēr Salacgrīvas novada domes izpilddirektors Kaspars Ķemers norādīja, ka “pagaidām varētu teikt – nekādu īpašu gadījumu nav bijis, ka būtu jādomā par sadarbības pārtraukšanu”. Vairāk uzziniet ”Bez Tabu” sižetā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas