Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Sabiedrība

Ir uzskats, ka Pierīga ir paradīze Latvijas zemē – un tā tas tiešām ir, pauž Hazans

Ir uzskats, ka Pierīga ir paradīze Latvijas zemē - un tā tas tiešām ir, pauž Hazans

“Ir uzstādījums, ka Pierīga ir paradīze Latvijas zemē – un tiešām tā tas ir. Ja mēs paskatāmies uz 2016. gada piecu aptauju rezultātiem par apmierinātību ar dzīvi, izskatās, ka Pierīgā neatšķiras daudz no Zemgales un Vidzemes. Apmierinātība ir augstāka nekā Kurzemē un Latgalē,” intervijā raidījumā “900 sekundes” sacīja Latvijas Universitātes profesors, ekonomists Mihails Hazans. Viņš minēja aspektus, kuros Pierīgas iedzīvotājiem klājas labāk nekā pārējā Latvijas teritorijā dzīvojošiem.

Kas uzvarēs pašvaldību vēlēšanās? Izsaki savu prognozi!

Kas uzvarēs pašvaldību vēlēšanās? Izsaki savu prognozi! 2

Jau pavisam drīz, 3. jūnijā, visā Latvijā noritēs pašvaldību vēlēšanas. Kādi būs rezultāti, to, protams, paredzēt nevar neviens, taču tas, ko tagad dara daudzi  – prognozē vēlēšanu rezultātus. Tāpēc portāls Skaties.lv piedāvā arī Tev paust savu viedokli – kas uzvarēs vēlēšanās?

Pavasarīgi FOTO! Madonas pusē zied pērkones

Pavasarīgi FOTO! Madonas pusē zied pērkones

Madonas pusē krāšņi uzziedējušas pērkones. Tās priecē kā vietējos iedzīvotājus, tā arī sociālā tīkla “Facebook” lietotājus, ar kuriem bildēs dalījusies fotogrāfe Zanita Kupre.

Jaunie un ne tik jaunie! Iespēja aktīvam un jēdzīgam vasaras piedzīvojumam – kļūsti par brīvprātīgo asistentu sporta spēlēs!

Jaunie un ne tik jaunie! Iespēja aktīvam un jēdzīgam vasaras piedzīvojumam - kļūsti par brīvprātīgo asistentu sporta spēlēs!

Rīgā jūnija sākumā notiks piektās Pasaules strādājošo un amatieru sporta spēles, kuru ietvaros Latvijā ieradīsies 3,5 tūkstoši sportistu! Šiem cilvēkiem būs nepieciešami asistenti, kuri palīdzēs nokļūt līdz spēļu norises vietām, pastāstīt par Rīgu un Latviju un citādi palīdzēt. Nenokavē, jo vēl aizvien ļoti tiek meklēti brīvprātīgie šim pasākumam!

Latvijā parādās jauni kaitēkļi, un tās ir klimata pārmaiņu sekas

Latvijā parādās jauni kaitēkļi, un tās ir klimata pārmaiņu sekas

Klimata pārmaiņu iespaidā, kad ziemas Latvijā kļūst arvien maigākas, mūsu valstī parādās jauni kaitēkļi, kas līdz šim dzīvojuši tikai dienvidu valstīs. Pavisam nesen Zemgalē tika konstatēta labības vairogblakts, kuru uzskata par nozīmīgu kaitēkli Turcijā, Ukrainā, Balkānu un Tuvo Austrumu valstīs, taču Latvijā tās līdz šim nebija. Kas ir svarīgi – šis kaitēklis būtiski ietekmē graudaugu kvalitāti, piemēram, mūsu kaimiņi, Lietuvas zemnieki, cieš no tā.