Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Sabiedrība

Mums ir svarīgs tautiešu liktenis Lielbritānijā, pauž Rinkēvičs

Mums ir svarīgs tautiešu liktenis Lielbritānijā, pauž Rinkēvičs

Vai tiešām briti ar prāvām naudas summām mēģinās tirgoties ar Baltijas valstīm, lai tās atbalstītu Lielbritānijas vēlmi izstāšanās sarunās panākt sev izdevīgāku tirdzniecības līgumu? Uz šo jautājumu otrdienas rītā atbildēja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Uzblīdis parkets, aukstums un drēgnums – koncertzāle “Rīga” pamazām iet postā

Uzblīdis parkets, aukstums un drēgnums - koncertzāle "Rīga" pamazām iet postā 4

Kamēr ilgst strīdi ap savulaik Latvijas Zinātņu akadēmijā ierīkoto koncertzāli “Rīga”, neapkurināto un tumšo telpu stāvoklis kļūst arvien bēdīgāks. Šā mēneša sākumā tiesa paziņoja spriedumu strīdā starp koncertzāles ”Rīga” vadību un ēkas saimniekiem Latvijas Zinātņu akadēmijas vadību, un tas nav bijis labvēlīgs koncertzāles vadītājam Jurim Milleram.

Latvijā izstrādās alkohola ierobežošanas plānu

Latvijā izstrādās alkohola ierobežošanas plānu 16

Veselības ministrija (VM) izstrādās alkoholisma ierobežošanas rīcības plānu – tā pēc Nacionālā alkoholisma ierobežošanas padomes sēdes žurnālistiem pastāstīja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Atkarības slimību riska analīzes nodaļas vadītāja Aija Pelne.

Āfrikas cūku mēra pilnīgai izskaušanai nepieciešami 5-10 gadi

Āfrikas cūku mēra pilnīgai izskaušanai nepieciešami 5-10 gadi

Pārtikas un veterinārais dienests no šodienas atsācis 50 eiro izmaksu par katru nomedīto mežacūku mātīti. Vienlaikus mednieki ir pārliecināti, ka cīņa ar Āfrikas cūku mēri ilgs vismaz piecus gadus un pilnīgai slimības izskaušanai ļoti svarīga ir tieši mednieku sadarbība. Bažas rada arī citas slimības, kas pietuvojušās Latvijai, tostarp putnu gripa.

Pārsteidzoši! Policists, kurš brīvajā laikā raksta dzeju, jau nodēvēts par literatūras tīrradni

Pārsteidzoši! Policists, kurš brīvajā laikā raksta dzeju, jau nodēvēts par literatūras tīrradni 2

“Ik pa laikam dalāmies ar mūsu rindās esošo policistu stāstiem par dažādiem notikumiem Rīgas pilsētā. Šoreiz vēlējāmies padalīties ar kādu Rīgas pašvaldības policista – Jāņa Tomaša – stāstu, kurš nesen ir izdevis savu pirmo grāmatu ”Melnie darba cimdi”. Policists dzejnieks nodēvēts par tīrradni literātu vidū un nu gatavojas izdot otru grāmatu, kurā būs saklausāmas policista dvēseles atbalsis,” raksta Rīgas pašvaldības policijas pārstāvji.

Skandāls! AAE vēstniecei lidostā “Rīga” liek noģērbt tradicionālo apģērbu; AAE iesniedz notu Latvijai

Skandāls! AAE vēstniecei lidostā "Rīga" liek noģērbt tradicionālo apģērbu; AAE iesniedz notu Latvijai 5

Apvienoto Arābu Emirāti (AAE) iesnieguši Latvijai notu par nepatīkamu incidentu lidostā “Rīga”. Jaunieceltajai vēstniecei Hananai Halfanai Obaida Ali al Madhanai lidostas drošības dienesta darbinieki likuši noģērbt tradicionālo islāma apģērbu un galvassegu, ignorējot sievietes lūgumu to darīt sievietes klātbūtnē un nost no citu ļaužu acīm, ziņo nra.lv.