Sabiedrība netic, ka pēc Valsts kontroles revīzijas “Rīgas satiksmē” kas mainīsies

0 komentāri

Valsts kontrole (VK) pēc revīzijas AS “Rīgas satiksme” izdarīja vairākus uzņēmumam neglaimojošos secinājumus. Lai arī šis notikums, pateicoties medijiem, ir samērā plaši iztirzāts, sabiedrība netic, ka pēc Valsts kontroles revīzijas uzņēmumā “Rīgas satiksmē” kaut kas mainīsies.

Tā liecina TNS sadarbībā ar LNT raidījumu “900 sekundes” veiktā aptauja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Internetā veiktā aptauja rāda, ka piektā daļa (20%) uzskata, ka “Rīgas satiksme” ņems vērā Valsts kontroles izteiktos ieteikumus. Tomēr lielākā daļa – 68% – domā, ka Valsts kontroles secinājumi uzņēmumā paliks bez ievērības. 12% iedzīvotāju nav konkrēti atbildējuši uz jautājumu.

Valsts kontrole pēc revīzijas uzņēmumā secināja, ka SIA “Rīgas satiksme” veiktās sabiedriskā transporta pasažieru skaita prognozes ir apšaubāmas, pasažieru uzskaite ir nepilnīga, uz sabiedriskā transporta izdevumiem attiecināti arī tēriņi, kam nav saistības ar šo jomu un kas ir nelietderīgi, pat izšķērdīgi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas