Rudzītis: Par vardarbību cilvēki izvairās runāt

0 komentāri

LNT raidījumā Dombura studija skandalozais psihoterapeits Viesturs Rudzītis norādīja, ka vardarbība ir tēma, par kuru cilvēki izvairās runāt. ”Grūtāk ir cilvēkam, kuram ienākumi ir tādi kādi ir, ir tādi, kas nevar atļauties psihoterapeitu, nav ar ko izrunāt,” atzina psihoterapeits.

Uz jautājumu, vai viņš kādreiz ir sitis sievu, Rudzītis atbildēja noraidoši, akcentējot, ka viņa raksta mērķis bijis izprovocēt sabiedrību, lai par to sāktu runāt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties.lv jau ziņoja, ka vismaz katra trešā jeb 40% sieviešu Latvijā ir cietušas no fiziskas vai seksuālas vardarbības. Latvijā katru dienu no partnera vai dzīvesbiedra vardarbības ģimenē cieš vismaz 115 sievietes.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas