Rudenī krievi vētīs Latvijas pārtikas nozari

0 komentāri

Septembra pirmajā pusē Latvijā ieradīsies pārtikas inspektori no Krievijas, tādēļ nav paredzams, kas būs nākamā nozare, kura Latvijā cietīs, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs stāstīja LNT raidījumā ”900 sekundes”.

”Nevar paredzēt, kas tur būs nākamais. Sankcijas pret Krieviju aug augumā. Ko darīs Krievija – nav informācijas,” tā norādīja ministrs.

Krievija ir Latvijas trešais lielākais, taču ne vienīgais partneris pārtikas tirdzniecības jomā, uzsvēra J. Dūklavs. Jautāts par to, vai Latvijai jau tagad nebūtu jāpieprasa Eiropas Savienībai (ES) ”drošības spilvens” saistībā ar iespējamo Krievijas pretreakciju, atbildot uz Rietumvalstu sankcijām, ministrs norādīja – rīcības plāns jau ir gatavs. Šīs stratēģijas detaļas viņš gan neatklāja.

Krievija trešdien aizliegusi augļu un dārzeņu importu no Polijas. Tas Latvijas ražotājos radīja bažas par Polijas dārzeņi varētu izstumt no Latvijas tirgus vietējo preci. Zemnieku Saeimas pārstāve, kooperatīvās sabiedrības “Mūsmāju dārzeņi” valdes locekle Edīte Strazdiņa norādīja, ka Latvijas dārzeņu tirgus var sabrukt.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas