Robežsargi izglābj dzīvību! Ludzas novadā atrasta pazudusi sieviete bezpalīdzīgā stāvoklī

0 komentāri

Sestdien, 28. maijā, Valsts robežsardzes gaisa kuģa apkalpei Ludzas novadā izdevās atrast pazudušu 81 gadu vecu sievieti.

Robežsargi ar helikopteru Agusta Bell 206B pazudušās sievietes meklēšanā iesaistījās pēc Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirkņa pieprasījuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Apsekojot personas dzīvesvietai piegulošo teritoriju, tika atrasta meklējamā persona.

Gaisa kuģis veica nosēšanos, un tā apkalpe, konstatējot sievieti bezpalīdzīgā stāvoklī, nekavējoties uz notikuma vietu izsauca medicīnisko palīdzību, kā arī palīdzēja medicīnas darbiniekiem nogādāt sievieti no notikuma vietas līdz neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnai.

Kā jau iepriekš ziņots, Valsts robežsardzes helikopteri un to apkalpes ikreiz nekavējoties pēc pieprasījuma iesaistās meklēšanas un glābšanas operācijās. Pateicoties tam, vairākkārt ir atrasti cilvēki un izglābtas dzīvības.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas