Robežsardzes virsnieki Grieķijā veiks intervijas ar bēgļiem, kuri janvārī ieradīsies Latvijā

0 komentāri

Pirmie desmit patvēruma meklētāji no Grieķijas Latvijā ieradīsies jau nākamā gada janvārī, tā paziņojusi Iekšlietu ministrija (IeM). Šonedēļ uz Grieķiju dosies Latvijas robežsardzes virsnieki, kuri veiks intervijas ar patvēruma meklētājiem, kas janvārī ieradīsies Latvijā.

Latvijas robežsardzes priekšnieks Normunds Garbars šorīt LNT raidījumā 900 sekundes atzina, ka šogad uz valsts robežām aizturēti 500 cilvēki. Kritiskākā situācija bijusi vasarā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Grieķijai un arī Itālijai ir nosūtīti patvēruma meklētāju Latvijas uzņemšanas kritēriji un laika grafiks.

Interviju no šā rīta raidījuma skaties šeit!

Latvija norādījusi, ka vēlas uzņemt ģimenes ar bērniem un ka būtiskas ir svešvalodu prasmes, iegūta pamatizglītība vai profesionālā izglītība, vēlama darba pieredze vai prasmes un derīgi ceļošanas dokumenti.

Koordinators no Latvijas iepazīsies ar apstākļiem uz vietas un centīsies nodibināt ciešākus kontaktus ar Grieķijas nacionālo kontaktpunktu pārvietošanas jomā, veiktu situācijas izzināšanu par Latvijas profilam atbilstošu personas lietu esamību un censtos nodibināt kontaktus ar Eiropas Patvēruma atbalsta biroju un citu starptautisko organizāciju pārstāvjiem Grieķijā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas