Rinkēvičs melnajā sarakstā iekļaus personas, kas nodarbojas ”vairāk ar politiku nekā ar mākslu”

0 komentāri

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs ieceļošanas aizliegumu piemēros Krievijas pilsoņiem, kas vēlas ierasties Latvijā uz ”Jauno Vilni” un ”vairāk nodarbojas nevis ar mākslu, bet ar politiku”, tā ministrs skaidroja telefonsarunā LNT raidījumā ”900 sekundes”.

E. Rinkēvičs apstiprināja, ka ”melnajā sarakstā” varētu tikt iekļautas trīs vai četras personas.

Personām, kas jau būs ieradušās Latvijā, tiks lūgts vairāk nekā 70 stundu laikā valsti pamest, norādīja ministrs.

Aizvadītajās brīvdienās E. Rinkevičs savā mikroblogošanas vietnes ”Twitter” kontā pavēstīja, ka vairākiem Krievijas pilsoņiem tiks liegta iebraukšana Latvijā.

Aizvadītās nedēļas ceturtdienā virs Doņeckas, kuru kopš aprīļa sagrābuši prokrieviskie separātisti, tika notriekta lidsabiedrības ”Malaysia Airlines” pasažieru lidmašīna, kurā atradās 298 cilvēki, lielākoties Eiropas Savienības pilsoņi. Zināms, ka lidmašīnā neatradās neviens Latvijas pilsonis. Aviokompānijas ”Malaysia Airlines” gaisa kuģis devās ceļā no Amsterdamas uz Kualalumpuru. Lielākā daļa pasažieru bija nīderlandieši. Bojā gājušo atpazīšana joprojām turpinās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas