Ebolas vīruss var sasniegt Latviju, uzskata Rinkēvičs

0 komentāri

Latvija cīņai ar Ebolas vīrusa izplatību varētu atvēlēt 30 līdz 50 tūkstošus eiro – ar šādu priekšlikumu valdībā plāno nākt klajā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs. Ministrs norāda, ka situācija kļūst arvien nopietnāka un Latvijai ir jārēķinās ar to, ka jebkurā brīdī arī šeit var ierasties kāds ar Ebolas vīrusu inficēts cilvēks.

Latvijas iespējamā palīdzība varētu tikt ieskaitīta īpašā ANO fondā, kas palīdzētu apkarot šā vīrusa izplatību Āfrikā.

Tikmēr Spānijā ar Ebolas vīrusu slimās medmāsas veselības stāvoklis ir strauji pasliktinājies. Turklāt slimnīcā Madridē izolācijā nonācis vēl viens cilvēks, kurš varētu būt inficējies. Kopumā aizdomās par iespējamu Ebolas vīrusa infekciju Spānijā šobrīd hospitalizēti septiņi cilvēki. Bažas par Ebolas vīrusa izplatību Eiropā satraukumu izraisījušas arī Maķedonijā. Tur dažas stundas pēc iestāšanās slimnīcā nomiris kāds brits, kuram bija visi Ebolas vīrusa simptomi. Varasiestādes ir nosūtījušas analīzes uz Vāciju un tikmēr slēgušas viesnīcu, kurā viņš bija apmeties.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas