Rīgu apsēdušas ne tikai mežacūkas; šorīt autoriepu veikala iemaldījusies stirna

0 komentāri

Pa Rīgu klaiņojošās mežacūkas, izrādās, bija tikai sākums meža zvēru pastaigām pa galvaspilsētu. Šorīt no rīta Degpunktā komanda saņēma ziņas arī par kādu stirnu, kas iemaldījusies cilvēku teritorijā.

Bija rīts, kad riepu servisa darbinieki Rīgā, Krustpils ielā, ieradās darbā. Līdz ar viņiem ieradās arī pirmais klients, taču tas ļoti atšķīrās no ierastajiem apmeklētājiem – ko līdz vārti bija vaļā, slēgtajā teritorijā ieskrēja stirnu buks.

Kamēr uz Krustpils ielu brauca dzīvnieku ķērāji, stirnu buks skraidīja pa teritoriju un centās paslēpties, darbinieki viņu lieki netraucēja. Vēlāk jau speciālisti meža zvēru iedzina stūrī un centās sagūstīt, lai iedotu nomierinošus līdzekļus un aizvestu uz klīniku.

Lai gan no malas cīņa ar izbiedēto dzīvnieku šķiet ilga, speciālisti vēlāk atzīst, ka patiesībā stirnu buka ķeršana bijusi ātra, ja salīdzina ar citiem līdzīgiem gadījumiem.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas