Rīgas Zooloģiskajā dārzā norisinās gada lielākā ķirbja čempionāts

0 komentāri

Rīgas Zooloģiskajā dārzā gada lielākā ķirbja čempionāts norisināsies jau devīto reizi. Konkursam pieteiktie dižķirbji nākuši no Skrundas, Jaunokras, Carnikavas, Ādažiem, Grobiņas, Kuldīgas, kā arī citām Latvijas pilsētām un novadiem.

Finālā iekļuvusi gan dagdēniete Inna Kozlovska, kuras izaudzētais 214 kilogramus smagais oranžais dārza karalis uzvarēja pērn, gan citi iepriekšējo gadu laureāti.

Lielāko ķirbi kronēs spēkavīri Raimonds Bergmanis un Agris Kazeļņiks.

Desmit finālā iekļuvušo ķirbju īpašniekiem piešķirs dāvanu kartes 70 eiro vērtībā.

Tikmēr čempionāta uzvarētājs savā īpašumā iegūs elektronisko dāvanu karti 350 eiro vērtībā, bet otrās un trešās vietas ieguvēji – attiecīgi dāvanu kartes 220 un 150 eiro vērtībā, kuras varēs izmantot pirkumiem veikalos Maxima.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas