Jaunieši izspēlē 1919. gada rudens notikumus; daži pat ģībst

0 komentāri

Vairāk nekā simts Rīgas skolu jaunieši trauksmainā 1919. gada rudens notikumus izspēlēja atraktīvā piedzīvojumu spēlē. Skolēni pieredzējušu armijas instruktoru uzraudzībā izpildīja fiziskus vingrinājumus, mācījās šaut un lietot sakaru līdzekļus. Uzdevumi bija tik sarežģīti, ka daži skolēni pat noģība. 

Spēle risinājās Zaķusalā. No malas vērojot likās, ka 14 līdz 19 gadus vecos skolēnus gatavo reālām  cīņām. Instruktori izkliedza pavēles, bērni aizelsušies skrēja, leca, rāpoja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā saldais ēdiens visiem bija šaušanas nodarbības. Un arī pirms tām nācās izpildīt vairākus sarežģītus fiziskus vingrinājumus.

Pasākumu organizatori atzina – te viss ir veidots tā, lai jaunieši saprastu, kā pirms Latvijas Brīvības cīņām gatavoja jaunos kareivjus. Un toreiz viņi arī bija ļoti jauni.

Taču, neraugoties uz smagajiem spēles noteikumiem, jauniešu pauda prieku par pavadīto laiku.

Pēc mācībām, skolēni izspēlēja misiju Atceries Lāčplēsis!, kurā simulēja 1919. gada Brīvības cīņas.

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas