Rīgas satiksme skaidro apstākļus negadījumam, kurā velosipēdists zaudēja kāju

3 komentāri

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, ka šā gada 22. jūlijā Rīgā, Kalnciema un Baložu ielas krustojumā, notika traģiska trolejbusa un velosipēda sadursme, kuras rezultātā velosipēda vadītājs, 33 gadus vecais Aleksandrs, zaudēja kāju.

Cietušais savā blogā norāda, ka trolejbuss no sāniem parādījies pēkšņi un viņš nav varējis izvairīties no sadursmes. 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Portāls Skaties.lv sazinājās ar uzņēmumu Rīgas satiksme, lai noskaidrotu notikušā apstākļus.

Rīgas satiksmes preses sekretārs Viktors Zaķis

Rīgas satiksme izvērtē visus negadījumus, kas saistīti ar sabiedrisko transportu, un šis nav izņēmums. Uz katru negadījumu tiek nosūtīts Rīgas satiksmes avāriju izmeklēšanas inspektors, kas fiksē transportlīdzekļu atrašanos uz ceļa, veic foto fiksāciju, saņem paskaidrojumu no vadītāja, aptaujā un pieraksta negadījuma aculieciniekus un sastāda par katru negadījumu ceļa notikuma protokolu. Savos paskaidrojumos vadītājs norāda, ka no Baložu ielas nogriezās uz Kalnciema ielu, kur negaidīti no ietves, nedodot ceļu trolejbusam, izbrauca velosipēdists, kas iebrauca trolejbusa sāna daļā. Jānorāda, ka vietā, kur velosipēdists paskrēja zem trolejbusa, nav ne gājēju pārejas, ne arī kādas citas ceļa zīmes, kuras būtu jāievēro pa Baložu ielu braucošam transportam un jādod ceļš tiem ceļu satiksmes dalībniekiem, kas pārvietojas pa ietvi.

Uzņēmumā skaidro, ka jebkurā ceļu satiksmes negadījumā Rīgas satiksmei ir jābalstās uz Valsts policijas lēmumu par attiecīgo ceļu satiksmes negadījumu.

”Par to, kurš ir vainīgs šajā ceļu satiksmes negadījumā, Valsts policijas lēmums vēl nav saņemts,” informē Zaķis.

3 komentāri

TOP komentāri

 • ....
  +1

  ....

  Es braucot ar riteni pie zaļās gaismas pārI gājēju pārējai gandrīz uztriecos virsū tramvajam kad viņš traucās pārI sarkanai luksofora gaismai. Un nav pirmie gadījumi Kā Rīgas satiksmes transports brauc pārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus.

  14.08.2015 07:22

 • Gājējs
  +1

  Gājējs

  Pirms pagrieziena trolejbusam ir zīme "dodiet ceļu". Vai trolejbuss to ievēroja?

  13.08.2015 20:10

 • Arturs Stonis
  0

  Arturs Stonis

  "Dodiet ceļu" nenozīmē dot ceļu viesiem, kas nezin noteikumus! Transportam nav jādod ceļš velosipēdistiem/gājējiem ,kas šķērso ceļu. Transporta līdzeklim jāpalaiza gājējs/velosipēdists tikai nogriežoties pa labi vai pa kreisi, vai ja ir gājēju/velosipēdistu pāreja!

  14.08.2015 12:39

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas