Rīgas satiksme nekonstatē pārkāpumus mazgāšanas līdzekļu iepirkumā, tomēr vienu darbinieku uz laiku atstādina

2 komentāri

Pašvaldības SIA Rīgas satiksme dienesta pārbaudē par mazgāšanas līdzekļu iepirkumu nekādus pārkāpumus nav konstatējusi – visi mazgāšanas līdzekļu iepirkumi notikuši atbilstoši ārējiem un iekšējiem normatīviem, preses konferencē paziņoja pārbaudes komisijas vadītāja, Rīgas satiksmes Administratīvo resursu pārvaldības direktore Elīna Epalte-Drulle.

Tomēr uz laiku, kamēr citās valsts institūcijās – prokuratūrā un Valsts ieņēmumu dienestā (VID) – notiek izmeklēšana saistībā ar šo jautājumu, no šodienas nolemts atstādināt no darba pienākumu pildīšanas Rīgas satiksmes Tehniskās kontroles daļas priekšnieka vietnieku Vjačeslavu Stunžānu, kurš, kā ziņoja Nekā personīga, bijis iesaistīts iespējamā krāpšanas shēmā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

TV3 raidījums Nekā personīga 1. februārī vēstīja, ka Rīgas satiksmē, iespējams, notikusi krāpšana saistībā ar tīrīšanas līdzekļu iegādi – tika pieļauts, ka, iespējams, mazgāšanas līdzekļu vietā piegādāts tīrs ūdens, tādējādi apkrāpjot uzņēmumu un sadalot negodīgi iegūto peļņu.

Reaģējot uz televīzijā izskanējušo informāciju par nanotehnoloģisko līdzekļu jeb mazgāšanas līdzekļu iegādi sabiedrisko transportlīdzekļu tīrīšanai un apstrādei, Rīgas satiksme ierosināja dienesta pārbaudi.

Finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšanas prokuratūra uzsākusi kriminālprocesu saistībā ar iespējamo krāpšanu ar tīrīšanas līdzekļu iegādi Rīgas satiksmē, aģentūra LETA uzzināja prokuratūrā.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Dace
  +4

  Dace

  Tas var arī liecināt ka Rīgas satiksme ir tik pat līszvainīga un atbalsta krāpšanu...

  16.02.2015 16:55

 • Nu re
  0

  Nu re

  Šovinistiskā RS apjās visus.

  16.02.2015 16:24

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas