Rīgas Kristīgās skolas skolēniem pēkšņi paziņo, ka 10. klase šogad netiks atvērta

1 komentārs

Rīgas Kristīgajā vidusskolā vēl neizsaiņota ir 9. klases absolventu dāvana. Bet paši absolventi skolā ierodas ar noskumušām sejām. No 22 pamatskolas absolventiem 11 vēlējušies turpināt zinību apguvi tieši šajā skolā, viņiem pievienojušies divu citu skolu audzēkņi. Tomēr topošo vidusskolēnu skaits Rīgas domes ierēdņiem šķitis pārāk niecīgs. Vasaras vidū skolēni saņēmuši ziņu, ka 10. klase netiks atvērta.

Bērnu vecāki un vecvecāki neizpratnē par lēmumu vasaras vidū paziņot, ka 10. klase netiks atvērta. Tas liecinot, ka pašvaldībai nav nepieciešami izglītoti bērni, un tiek darīts viss, lai nokristu līdz Āfrikas līmenim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Minimālais audzēkņu skaits, lai Rīgas skolās klasi nokomplektētu, ir 22 bērni. Ja citreiz ierēdņi piever acis par mazāku izglītojamo skaitu, tad šoreiz starpība ir pārāk liela. Bez Kristīgās vidusskolas šādu likteni piedzīvos vēl 5 galvaspilsētas skolas.

Jūlija sākums ir pietiekami agrs termiņš, lai skolēniem paziņotu par to, ka klase netiks izveidota. Skolas ir pašvaldības iestādes, un tām jāpakļaujas attiecīgās varas rīkojumiem.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Normunds Sitniks
    +1

    Normunds Sitniks

    Ļoti žēl. Ļoti laba skola. Ja butu jaliek man atzīme par skolu, tad 10+

    15.07.2015 23:23

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas