Rīgas ielās skaitīs ziemas riteņbraucējus

0 komentāri

Latvijas Riteņbraucēju apvienības rīkotā ikgadējā ziemas riteņbraucēju skaitīšana jau kļuvusi par tradīciju. Šogad tā notiks 13. februārī – dienā, kad pasaulē izsludināta starptautiskā ziemā ar velo uz darbu diena (International Winter Bike To Work Day).

Kā informē Riteņbraucēju apvienības pārstāve Dace Jēkabsone, velobraucēju skaitīšana notiks laikā no 8.00 līdz 9.00 no rīta uz lielākajiem Rīgas tiltiem pār Daugavu un dzelzceļu, kā arī uz veloceliņiem Rīgas centra ielās. Konkrētais laiks izvēlēts ar aprēķinu, kad vairums brauc uz darbu un kad ir minimāla iespējamība, ka, zinot par pasākumu, kāds varētu braukt garām skaitītājiem speciāli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau vēstīts, ka riteņbraucēju skaitīšanas mērķis ir nevis noteikt kopējo riteņbraucēju skaitu, kas nav tehniski iespējams, bet gan fiksēt braucēju skaita izmaiņas, salīdzinot jaunākos datus ar iepriekš attiecīgajā vietā un laikā iegūtajiem.

Lai nodrošinātu iespēju ne tikai saskaitīt braucējus, bet arī ar tiem aprunāties, Latvijas Riteņbraucēju apvienība kopā ar tās dalīborganizācijām (SIA Velokurjers, Policistu velobiedrība, apvienība Tru Fix Kru, veikals Gandrs) un atbalstītājiem (B-bārs restorāns, sporta klubs MyFitness, BTA Velopolise) atsevišķās vietās rīkos riteņbraucēju “sildīšanu”, pasniedzot siltus dzērienus, informatīvus materiālus par velosatiksmi Rīgā, kā arī nelielas dāvaniņas drošai riteņbraukšanai diennakts tumšajā laikā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas