Rīgas ielās skaitīs ziemas riteņbraucējus

0 komentāri
Rīgas ielās skaitīs ziemas riteņbraucējus
Foto: LETA

Latvijas Riteņbraucēju apvienības rīkotā ikgadējā ziemas riteņbraucēju skaitīšana jau kļuvusi par tradīciju. Šogad tā notiks 13. februārī – dienā, kad pasaulē izsludināta starptautiskā ziemā ar velo uz darbu diena (International Winter Bike To Work Day).

Kā informē Riteņbraucēju apvienības pārstāve Dace Jēkabsone, velobraucēju skaitīšana notiks laikā no 8.00 līdz 9.00 no rīta uz lielākajiem Rīgas tiltiem pār Daugavu un dzelzceļu, kā arī uz veloceliņiem Rīgas centra ielās. Konkrētais laiks izvēlēts ar aprēķinu, kad vairums brauc uz darbu un kad ir minimāla iespējamība, ka, zinot par pasākumu, kāds varētu braukt garām skaitītājiem speciāli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau vēstīts, ka riteņbraucēju skaitīšanas mērķis ir nevis noteikt kopējo riteņbraucēju skaitu, kas nav tehniski iespējams, bet gan fiksēt braucēju skaita izmaiņas, salīdzinot jaunākos datus ar iepriekš attiecīgajā vietā un laikā iegūtajiem.

Lai nodrošinātu iespēju ne tikai saskaitīt braucējus, bet arī ar tiem aprunāties, Latvijas Riteņbraucēju apvienība kopā ar tās dalīborganizācijām (SIA Velokurjers, Policistu velobiedrība, apvienība Tru Fix Kru, veikals Gandrs) un atbalstītājiem (B-bārs restorāns, sporta klubs MyFitness, BTA Velopolise) atsevišķās vietās rīkos riteņbraucēju “sildīšanu”, pasniedzot siltus dzērienus, informatīvus materiālus par velosatiksmi Rīgā, kā arī nelielas dāvaniņas drošai riteņbraukšanai diennakts tumšajā laikā.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas