Rīgas domes opozīcija no amata vēlas gāzt krimināli notiesāto Mājokļu un vides departamenta direktoru

0 komentāri

Neveiksmi cietis Rīgas domes opozīcijas mēģinājums gāzt no amata pašvaldības Mājokļu un vides departamenta direktoru Anatoliju Aleksejenko. Aleksejenko ir notiesāts par kriminālu pārkāpumu, un Vienotībā uzskata, ka viņam amats būtu jāzaudē. Rīgas mērs Nils Ušakovs gan Aleksejenko aizstāv, norādīdams, ka pārkāpums neesot būtisks un savus amata pienākumus viņš pilda labi.

Jāatgādina, ka Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesa piemēroja Anatolijam Aleksejenko 1 850 eiro soda naudu par mobilā tālruņa signāla slāpēšanas iekārtas glabāšanu. Nav gan zināms, kādiem nolūkiem Aleksejenko šādu ierīci turēja. Pēc tiesas lēmuma Rīgas domes Vienotības deputāti sagatavoja pieprasījumu atbrīvot Aleksejenko no Vides un mājokļu departamenta direktora pienākumu pildīšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Aleksejenko jautājumu” pirmdien, 15. maijā, bija plānots skatīt Domes Finanšu un administrācijas komitejas sēdē. Tomēr pašvaldības juristi pēkšņi paziņoja, ka Vienotības pieprasījums neesot juridiski korekti noformēts. Tas izraisīja opozīcijas sašutumu, kamēr pats Aleksejenko uz komitejas sēdi neieradās. Rīgas mērs Nils Ušakovs gan uzskata, ka tā neesot laika vilcināšana. Tāpat Ušakovs arī uzskata, ka Gods kalpot Rīgai politiķa Aleksejenko pārkāpums neesot tik būtisks, lai atbrīvotu viņu no amata.

Opozīcijas deputāti vēl lems, vai ir vērts pieprasījumu par notiesātā Aleksejenko atbrīvošanu no amata iesniegt atkārtoti.

Atgādinām, ka iepriekš Aleksejenko iekūlās arī korupcijas skandālā. Viņa vainu gan pierādīt neizdevās. Ušakovs ir arī saudzīgs pret kukuļošanā vainoto Rīgas Centrāltirgus vadītāju Anatoliju Abramovu. Kamēr neesot notiesājoša spriedumu, viņam jāļaujot pabeigt iesāktos darbus.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas