Rīgas dome plāno palielināt budžeta deficītu teju 50 reizes

1 komentārs

Rīgas dome plāno palielināt budžeta deficītu gandrīz 50 reizes. To paredz budžeta grozījumi, kurus šodien skatīs domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja.

Pieņemot grozījumus pašvaldības šā gada budžetā, deficīts pieaugs no 668 900 eiro uz 32,9 miljoniem eiro jeb teju 50 reizes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Grozījumos plānots piešķirt papildu līdzekļus, piemēram, būvdarbu veikšanai skolās, kā arī remontdarbiem pašvaldības īpašumā esošos dzīvokļos un inventāra iegādei Pašvaldības policijai.

Rīgas domes opozīcijā esošie Vienotības frakcijas deputāti pauduši, ka šobrīd budžeta grozījumos tiek iekļautas izmaksas, kuras varēja iekļaut jau budžetā.

Tikmēr Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs paudis, ka budžeta grozījumi galvenokārt ir tehniska rakstura un budžeta deficīts, kas veidojas, palielinot izdevumu daļu, tiek finansēts no iepriekšējā gada naudas atlikuma.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Protams
    0

    Protams

    Nekas jauns, Krievijā tāpat viss iet uz grunti.

    26.02.2016 09:41

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas