Rīgas dome lems par humānās palīdzības piešķiršanu Ukrainai

0 komentāri

Rīgas Dome ārkārtas sēdē lems par humānās palīdzības piešķiršanu Ukrainai 64 tūkstošu eiro apmērā. Pēc Vienotības un Nacionālās apvienības deputātu ierosinājuma Nils Ušakovs sasauks Domes sēdi jau tuvākajās dienās.

Saskaņā ar iesniegto Domes lēmuma projektu, šī humānā palīdzība būs paredzēta no teroristiem un karadarbības cietušajiem Ukrainas civiliedzīvotājiem un bēgļiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rīgas Domes priekšsēdētājam sadarbībā ar Ārlietu ministriju būs jāsaskaņo palīdzības konkrētais sastāvs ar Ukrainas varas iestādēm.

Vienotības un Nacionālās apvienības deputāti ierosina daļu palīdzības sniegt, nosūtot uz Ukrainu pārtikas produktus, kuru eksports uz Krieviju ir aizliegts ar Putina rīkojumu.

Palīdzība pirmkārt jānosūta cilvēkiem, kas cietuši no teroristisko organizāciju “Doņeckas tautas republika” un “Luganskas tautas republika,” uzskata Domes opozīcijas deputāti.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas