Rīgas dome iecerējusi Rīdzinieku kartes ”nerīdziniekiem” tirgot pa 775 eiro gadā

1 komentārs

Sabiedrībā lielu ažiotāžu izraisījusi Rīgas domes pozīcijas iecere Rīdzinieka kartes “nerīdziniekiem” tirgot par 775 eiro gadā. Opozīcijā ideju sauc par absurdu un ņirgāšanos. TV3 Ziņu aptaujātie cilvēki jau parēķinājuši, ka Nila Ušakova koalīcijas priekšlikums ir neizdevīgs.

Rīgas domes pozīcija aprēķinājusi, ka gadā viens rīdzinieks nodokļos vidēji samaksā aptuveni 1 550 eiro. Dalot ar divi sanāk 775 eiro – ar šādu aprēķinu tiek pamatota Rīdzinieka kartes gada cena “nerīdziniekiem”. Summa esot adekvāta, jo īpašnieki būšot ieguvēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Opozīcija gan apšauba, ka pēc Rīdzinieka kartes par šādu summu būtu pieprasījums. Tie, kuri spējīgi iegādāties tik dārgu karti, brauc ar savu auto un arī atlaides stāvvietās neesot tik vilinošas.

TV3 Ziņu aptaujātie iedzīvotāji nepirktu Rīdzinieku karti par 775 eiro. Daži aprēķinājuši, ka tas ir neizdevīgi.

Saskaņas un Gods kalpot Rīgai politiķi vēl neesot rēķinājuši, cik un vai vispār kādu karti izdosies pārdot un kāds plānots finansiālais ieguvums.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Janis
    0

    Janis

    Kāda locekļa pēc Rīga vēl joprojām atroda Latvijas republikas sastāvā?

    19.05.2016 20:07

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas