Rīgas cirka fasāde ir atdalījusies no ēkas! Remonts vēl tiek plānots

1 komentārs

Aprit tieši mēnesis, kopš drošības apsvērumu dēļ slēgta Rīgas cirka ēka. Būvniecības valsts kontroles birojs šobrīd vēstī, ka Rīgas cirka fasāde ir atdalījusies no ēkas un turas tāpēc, ka ir atspiedusies pret trepēm ēkas ārpusē.

Būvniecības valsts kontroles biroja direktors Pēteris Druķis brīdina, ka gadījumā, ja ēkas siena saņems papildu slodzi, tā var nogāzties uz trotuāra.

Šobrīd ēkas remonts vēl tikai tiek plānots. Līdz marta beigām paredzēts izstrādāt projektu cirka ēkas fasādes nostiprināšanai.

Darbus iecerēts veikt šā gada pirmajā pusē. Kultūras ministrija šobrīd plāno veikt arī padziļinātu ēkas izpēti un sagatavot scenārijus tās pilnīgai atjaunošanai.

Rīgas cirka ēka ir valsts kultūras piemineklis. Tās remontu aizkavēja vairāk nekā 20 gadus ilgušas tiesvedības par īpašumtiesībām.

1 komentārs

TOP komentāri

  • re
    0

    re

    Nu un kas tur tragisks ka atdalījusies fasāde, tādas vainas ir satopamas lielākajai daļai māju.Ir jālabo bet ne jau to likvidēt.Drīzāk kādam tā ēka vai vieta ir vajadzīga.

    11.03.2016 19:17

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas