Rīgas centrā uz gājēju ietves uzslej ”remontdarbu” žogu, lai varētu ērti novietot glaunu auto

2 komentāri

Vasara un tūrisma sezona klāt, tādēļ aizvien vairāk pavadām laiku ārā, svaigā gaisā. Vislielākais cilvēku pieplūdums, protams, ir Rīgā, tāpēc ir labi, ja ērti varam pārvietoties pa ielām. TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis satrauktu ziņu no skatītāja, kurš vēsta, ka pašā Rīgas centrā gājēju ceļu nosprostojis žogs.

”Pašā Rīgas viducī, pie Rīgas kanāla, ir kāds gājēju ceļš, kura daļu nosprostojusi sēta. Cilvēki spiesti vai nu iet pa melnzemi, lai to apietu, vai, jau mērojuši prāvu ceļa attālumu, doties atpakaļ, no kurienes nākuši. It kā kaut kādi remontdarbi, kurus tur neredz,” vēsta skatītāja iesūtītā vēstule.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Žoga ieloks atrodas pie Vingrotāju ielas pirmā nama jaunbūves, kas pērn atzīta par gada būvi un ekspluatācijā nodota jau pirms pusgada, bet žogs, kas bloķē gājēju ielu, tur atrodas vēl šodien.

Iežogotā gājēju ceļa teritorijā gozējas smalka BMW markas automašīna, kas liek domāt, ka žogs uzsliets, lai būtu ērta automašīnas novietošana.

Atbildīgās amatpersonas žogu solās aizvākt pēc dažiem mēnešiem.

Vairāk skaties pievienotajā video!

2 komentāri

TOP komentāri

 • Arnis
  0

  Arnis

  Diemžēl

  04.06.2015 13:15

 • Jānis
  0

  Jānis

  Katrs dzīvo, kā var

  04.06.2015 13:14

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas