Rīgas centrā uz gājēju ietves uzslej ”remontdarbu” žogu, lai varētu ērti novietot glaunu auto

2 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Vasara un tūrisma sezona klāt, tādēļ aizvien vairāk pavadām laiku ārā, svaigā gaisā. Vislielākais cilvēku pieplūdums, protams, ir Rīgā, tāpēc ir labi, ja ērti varam pārvietoties pa ielām. TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis satrauktu ziņu no skatītāja, kurš vēsta, ka pašā Rīgas centrā gājēju ceļu nosprostojis žogs.

”Pašā Rīgas viducī, pie Rīgas kanāla, ir kāds gājēju ceļš, kura daļu nosprostojusi sēta. Cilvēki spiesti vai nu iet pa melnzemi, lai to apietu, vai, jau mērojuši prāvu ceļa attālumu, doties atpakaļ, no kurienes nākuši. It kā kaut kādi remontdarbi, kurus tur neredz,” vēsta skatītāja iesūtītā vēstule.

Žoga ieloks atrodas pie Vingrotāju ielas pirmā nama jaunbūves, kas pērn atzīta par gada būvi un ekspluatācijā nodota jau pirms pusgada, bet žogs, kas bloķē gājēju ielu, tur atrodas vēl šodien.

Iežogotā gājēju ceļa teritorijā gozējas smalka BMW markas automašīna, kas liek domāt, ka žogs uzsliets, lai būtu ērta automašīnas novietošana.

Atbildīgās amatpersonas žogu solās aizvākt pēc dažiem mēnešiem.

Vairāk skaties pievienotajā video!

2 komentāri

TOP komentāri

 • Arnis
  0

  Arnis

  Diemžēl

  04.06.2015 13:15

 • Jānis
  0

  Jānis

  Katrs dzīvo, kā var

  04.06.2015 13:14

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas