Rīgas būvvaldei atkārtoti jāvērtē iecere par Okupācijas muzeja rekonstrukciju

0 komentāri

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments lēmis, ka Rīgas pilsētas būvvaldei būs atkārtoti jāvērtē iecere par Okupācijas muzeja pārbūvi. Būvvaldei tiek prasīts detalizētāks skaidrojums par iepriekš izdarītajiem secinājumiem.

Būvvaldes secinājums bija, ka par muzeja rekonstrukciju tika sniegts negatīvs Rīgas pilsētas arhitekta atzinums, līdz ar to arī būvatļauja netika izsniegta. Savukārt Valsts nekustamie īpašumi bija apstrīdējuši Rīgas pilsētas būvvaldes lēmumu par atteikumu būvatļaujas izsniegšanai, lai varētu veikt muzeja rekonstrukciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņojām, ka Okupācijas muzejs šovasar neatvērs savu veco ekspozīciju Strēlnieku laukumā, kas līdz šim arī vasaras mēnešos bija pieejama apmeklētājiem. Muzeja ēka ir pārāk sliktā stāvoklī.
Okupācijas muzeja biedrības vadītājs Valters Nollendorfs atzina, ka šādu lēmumu pieņemt nav bijis patīkami, tomēr tas darīts apzinoties gan ēkas, gan pašas ekspozīcijas slikto tehnisko stāvokli.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas