Rīgas Brīvostas pārvaldnieks nesatricināms arī pēc 1,5 miljonu eiro soda

0 komentāri

Ilgstošu pārkāpumu dēļ velkoņu biznesā Konkurences padome Rīgas Brīvostai izrakstījusi pusotra miljona eiro lielu sodu un aizliegumu nodarboties ar šo biznesu. Skandāla epicentrā kārtējo reizi nonācis brīvostas pārvaldnieks Leonīds Loginovs.

Rīgas Brīvosta jau gadiem neļauj citiem uzņēmumiem sniegt velkoņu pakalpojumus ostā, un Konkurences Padome jau trīs reizes ir sodījusi Leonīda Loginova pārvaldībā esošo uzņēmumu par dominējošā stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu.

Rīgas Brīvostai jāmaksā ne tikai 1,5 miljonu eiro naudas sods, bet līdz 31. decembrim jāpārtrauc velkoņu pakalpojumu sniegšana. Turpmāk brīvosta tos vairs nedrīkstēs piedāvāt, izņemot tikai Ostas likumā noteikto prasību izpildei – lai nodrošinātu ziemas navigāciju, glābšanas, ugunsdzēšanas un piesārņojuma novēršanas darbus.

Vairāk skaties pievienotajā video!

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas