Rīgai vēlas izveidot jaunu saukli un logotipu

0 komentāri

Izsludināts konkurss, un ar 10 labākajām idejām no šodienas jebkurš var iepazīties Rīgas domes “Facebook” profilā. Konkursam tika iesniegti 129 pieteikumi, bet žūrija no tiem izvēlējās 10 labākos.

Konkursa gala vērtējumu veido 51% konkursa vērtēšanas komisijas vērtējuma un 49 procenti sabiedrības pārstāvju balsojuma Rīgas domes sociālā tīkla profilā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rīgas pašvaldības konkursa mērķis ir atrast radošākās, mūsdienīgākās un saturīgākās idejas Rīgas vizuālajai identitātei.

Žūrijā ir ne tikai domes deputāti, bet arī Latvijas Kultūras akadēmijas rektore profesore Rūta Muktupāvela, žurnālisti un mediju eksperti Anita Daukšte, Jānis Domburs, Ēriks Stendzenieks, Filips Rajevskis un Juris Šleiers.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas