Rīgā siltuma cenas pieaugs par 1,6%

0 komentāri

Rīgā, palielinoties dabasgāzes tirdzniecības cenai, siltuma cena paaugstināsies par 1,6% un būs tāda pati kā pagājušās apkures sezonas sākumā, biznesa portāls “Nozare.lv” uzzināja AS “Rīgas siltums”.

Saskaņā ar šodien publicēto AS “Latvijas Gāze” paziņojumu izdevumā “Latvijas Vēstnesis” par dabasgāzes tirdzniecības cenu oktobrī – 291,69 eiro par 1000 nm3, kas pretēji iepriekš paustajām prognozēm palielinājusies, AS “Rīgas siltums” siltuma cena oktobrī attiecībā pret septembri nedaudz pieaug – par 1,6% un būs tāda pati kā pērnā gada oktobrī – 58,32 eiro bez PVN par megavatstundu.

Atbilstoši Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 2013. gada 29. maija lēmumam Nr. 89 “Par akciju sabiedrības “Rīgas siltums” siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifiem”, mainoties dabasgāzes tirdzniecības cenai, – siltumenerģijas cena var gan samazināties, gan palielināties.

Siltumenerģijas cena Rīgā oktobrī ir zemākā Baltijas valstu galvaspilsētās. Tā ir par 4% zemāka nekā Tallinā un par 13% zemāka salīdzinājumā ar siltumenerģijas tarifu Viļņā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas