Rīgā plīsis ūdensvads! Milzu sastrēgumi un iebrucis ceļš

0 komentāri

Pirmdien, 7. decembrī, Rīgā, Berģos, plīsis liela diametra ūdensvads. Uzņēmumā Rīgas ūdens informē, ka šobrīd ir izdevies apturēt ūdens izplūšanu no bojātā ūdensvada, tomēr satiksme joprojām ir ierobežota. 

Autovadītājiem jāņem vērā, ka avārijas dēļ galvaspilsētā izveidojušies milzu sastrēgumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uzņēmumā atzīst, ka avārija ir nopietna un visā pilsētā ir pazemināts ūdens padeves spiediens. Daudzviet arī ūdens piegāde apturēta pilnībā.

Kā stāsta aculiecinieki, uz Vidzemes šosejas abos virzienos applūdusi arī brauktuve. Slēgtas divas joslas virzienā uz Siguldu.

Foto no notikuma vietas!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas