Rīgā no degošas dzīvojamās mājas evakuē 12 cilvēkus

0 komentāri

Vakar vakarā glābēji saņēma izsaukumu uz Čiekurkalna līniju Rīgā, kur dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Stiprā piedūmojuma dēļ ugunsdzēsēji glābēji no ēkas evakuēja 12 cilvēkus.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva kāpņu telpā deg starpsiena 6 kvadrātmetru platībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Plkst. 17.46 VUGD saņēma izsaukumu uz Medus ielu Jelgavā, kur ugunsgrēks bija izcēlies šķūnī. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg divstāvu šķūņa otrais stāvs un jumts 80 kvadrātmetru platībā. Plkst. 21.46 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 20.23 ugunsgrēks tika likvidēts un kā tā iespējamais izcelšanās cēlonis tiek minēts īssavienojums elektroierīcē.

Plkst. 18.48 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Ventspils novada Tārgales pagastu, kur dega pirts. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ēka deg 220 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 2.25.

Līdztekus vakardien ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, elektrības instalācija, zari, malka, riepas, sadzīves mantas, plastmasas izstrādājumi, sodrēji septiņu ēku dūmvados, šķūnis un ēku ārsiena, jumts, bēniņi un starpstāvu pārsegums.

Pagājušajā diennaktī, laika posmā no šā gada 5. janvāra plkst. 6.30 līdz 6. janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 37 izsaukumus – 23 uz ugunsgrēku dzēšanu un 11 uz glābšanas darbiem, savukārt trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas