Rīgā nav noteikumu, kas liedz iziet ielās plikam

0 komentāri

Normatīvi un likumi par to, kādā apģērbā Rīgā drīkst parādīties publiskās vietās, nepastāv, atzīst Inese Krieviņa, Rīgas pašvaldības policijas pārstāve.

Lai arī likumi par to, cik knaps drīkst būt apģērbs publiskās vietās nav, ”instrumentu, kā iedarboties uz personām, kas, iespējams, [ar savu izskatu – red.] traucē apkārtējos” var piemeklēt, norāda I. Krieviņa. Viņa skaidro, ka viens no šiem ”instrumentiem” ir sods par sīko huligānismu.

Lai izvairītos no nepatikšanām, izvēloties apģērbu “iziešanai ielās”, viņa iesaka par pamatu ņemt ”sabiedrībā pieņemtas ētikas normas”.

Plašāk par to, vai rīdziniekiem traucē pieticīgi ģērbušos cilvēku parādīšanās galvaspilsētas ielās, uzziniet ”Bez Tabu” šā vakara sižetā!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas