Rīgā ieradies pasaulslavenais bērnu grāmatu autors Džefs Kinnijs

0 komentāri

Rīgā pasaules tūres ietvaros šodien ieradies pasaulslavenais bērnu grāmatu rakstnieks Džefs Kinnijs.

Viņa grāmatu sērija Grega dienasgrāmata pasaulē izdota 164 miljonos eksemplāru un kopš 2007. gada ir New York Times bestsellers.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī Latvijā viņa grāmatas ir pārdotāko un lasītāko bērnu grāmatu topa pirmajās vietās. Kinniju lidostā sagaidīja bērnu pulks ar jaunākās grāmatas Vecā skola eksemplāriem un Latvijas karodziņiem.

Kinnijs sniedza autogrāfus un atklāja, ka viņa grāmatu panākumu atslēga visdrīzāk ir bērniem tuvā valoda un saprotamie notikumi.

Kinnija 10 sēriju grāmatas izdotas 60 valstīs un tulkotas 35 valodās. Par galveno varoni Gregu uzņemtas arī trīs filmas.

Lai arī sākotnēji 10. daļa plānota kā pēdējā grāmata, rakstnieks nolēmis iepriecināt bērnus un sarakstīt vēl vienu grāmatu par Grega dzīvi. Grāmata noteikti būs pieejama arī Latvijā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas