Rīgā iedegta, iespējams, viena no smagākajām eglēm

0 komentāri

Tuvojoties Ziemassvētkiem, Rīgas centrā pirms pāris stundām iedegta viena no, iespējams, smagākajām eglēm.Tās kopējais konstrukciju svars sasniedz 13 tonnas.

Šī ir viena no eglēm, kas iekļaujas tā sauktajā ”Ziemassvētku egļu ceļā”, kas Rīgā tiek veidots jau piekto gadu.

Tie ir vides objekti, kuros dažādi mākslinieku izteikuši savas variācijas par egļu tēmu. Egle sastāv no četrām daļām, tādējādi simbolizējot četrus gadalaikus. Turklāt to var ne tikai apskatīt no ārpuses, bet arī ieiet tajā iekšā. Savukārt, lai atrastu pārējās egļu ceļa egles, kāds vakars vai pat vairāki, jāvelta pastaigai pa Rīgu.

Eglē Brīvības un Elizabetes ielu stūrī, izmantoti seši tūkstoši spuldzīšu. Īpaši izgaismota ir arī aleja iepretim valdības mājai.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas