Šoreiz Eiropas koru olimpiādes pasākumi notiks arī ārpus galvaspilsētas

0 komentāri

Rīga atkal gatavojas uzņemt pasaules koristus. Sākti priekšdarbi Eiropas koru olimpiādei, kas viesus uzņems nākamā gada jūlijā. Lielā mērā tas kļuvis iespējams pozitīvajām atsauksmēm pēc Pasaules koru olimpiādes, kas Rīgā norisinājās aizpērn. Šoreiz daļa pasākumu paredzēta arī ārpus galvaspilsētas.

Pirms diviem gadiem aizvadītā Pasaules koru olimpiāde bija viens no vērienīgākajiem pasākumiem, kāds jebkad noritējis Rīgā. Pusotras nedēļas laikā te ieradās 27 tūkstoši dalībnieku. Taču joprojām tiek uzskatīts, ka olimpiāde Rīgā bijusi viena no vislabāk organizētākajām.

Šis ir viens no aspektiem, kādēļ jau tik īsā laikā Rīgā atkal ieradīsies koristi, šoreiz pulcējot Eiropas labākos kolektīvus.

Lai arī galvenais akcents likts uz Eiropas koriem, aicināti piedalīties ir arī kolektīvi no jebkuras vietas pasaulē. Viens no vēstnešiem ir šis internetā izvietotais video rullītis.

Foto

Pirms saņemt apstiprinājumu, koru ierakstus izvērtēs žūrija. Taču tiek prognozēts, ka interesentu pārstāvēto valstu ģeogrāfija būs plaša.

Tiek lēsts, ka Eiropas koru olimpiādes laikā tās dalībnieki šeit iztērēs ap 12 miljoniem eiro. Arī to ļaujot secināt iepriekšējā pasākuma analīze.

Eiropas koru olimpiāde kādā no kontinenta valstīm notiek reizi divos gados. Rīgā notiekošā pasākuma simbols būs baznīcas torņos redzamais gailis.

Video

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas