Rīga 9. maijam gatavojas ar Nemirstīgo gājienu un Krimas aneksijas atbalstītāja koncertu

1 komentārs

Šogad 9. maija svinības Rīgā paredzētas ar īpašu vērienu. Bez centrālā notikuma – mītiņa Uzvaras parkā – paredzēta arī no Krievijas aizgūta tradīcija Nemirstīgo gājiens. Tajā dodas veterānu tuvinieki, nesdami viņu fotogrāfijas. Rīgā šāds gājiens norisināsies no 1995. gada pieminekļa Krastmalā līdz Uzvaras parkam.

Savukārt tur uz skatuves kāps serbu estrādes mākslinieks Emīrs Kusturica ar grupu. Rīgas mērs par to vakar paziņoja savā Facebook kontā, piebilstot, ka “gribas nedaudz palielīties”. Ušakovs arī sola, ka Kusturica būs rīdziniekiem sagatavojis īpašu svētku programmu.

Ziņa par viņa ierašanos Ukrainas draugu aprindās uztverta kritiski. Dziesminieks nav slēpis savu atbalstu Krimas aneksijai, kritizējis NATO un aicinājis Krieviju aizstāvēt Ukrainā dzīvojošos etniskos krievus. Viņam iebraukšana Latvijā līdz šim nav bijusi liegta.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ex
    +2

    Ex

    Aļļo garaž,kur ir 1995.gada piemineklis?Nesajaucāt adreses?:}Vispār varēja tos ākstus mazāk popularizēt,vienkārši aizmirst un viss.Uzvarēja kaujā, pakāsa karā,bet 75 gadus sprauž visai pasaulei batonus par cēlo misiju,kas tie ir?

    22.04.2015 20:57

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas