E-talonu lasītājiem misēkļi ar braucieniem; pasažieriem jāmaksā sods

0 komentāri

”Rīgas satiksmes” pasažiere Karīna tirdzniecības vietā savu ”Rīdzinieka karti” papildinājusi par četriem braucieniem, taču e-talonu lasītājs uzrādījis, ka braukt ar sabiedrisko transportu iespējams vien divas reizes, ziņo ”Bez Tabu”.

Todien Karīnai bija nepieciešams ar sabiedrisko transportu braukt vairāk nekā divas reizes, un viņa paļāvusies, ka, izskaidrojot radušos kļūdu ”Rīgas satiksmes” kontroles pārstāvjiem, viņa varēs braukt sabiedriskajā transportā visas četras reizes, par kurām samaksājusi. Realitāte izrādījusies citādāka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sabiedriskajā transportā iekāpjot kontrolei un konstatējot, ka Karīna ”Rīdzinieka karti” nav reģistrējusi braucienu konkrētajā transportā, kontrole lūdza pasažieri izkāpt ārā no tramvaja. Vēlreiz pārbaudot karti, kontrole konstatēja, ka pasažiere tomēr samaksājusi par četriem braucieniem. Tomēr, tā kā Karīna, domājot, ka radusies kļūda un viņai ir tikai divi braucieni, kartiņu nav “nopīkstinājusi”, sods vienalga jāmaksā.

Problēma slēpjas tajā, ka ”Rīgas satiksmē” esošie e-talonu lasītāji nespēj sagrupēt daudzās norēķinu kartes un tādējādi rodas dažādi pārpratumi, raidījums “Bez Tabu” noskaidroja pašvaldības uzņēmumā. Proti, ja pasažieris vēlas noskaidrot, cik braucienu viņam ir atlicis, visdrošākais veids ir doties uz kādu no tirdzniecības vietām, kur braucienus iespējams iegādāties.

Tā kā Karīna nejutās vainīga pārpratumā, viņa atteikusies maksāt sodu, kā rezultātā Karīnai tika konfiscēta kartiņa. Pasažieri satraucis tas, paņemot kartiņu, nav izsniegts nekāds dokuments kas liecinātu, ka “Rīdzinieka karte”, uz kuras atrodami arī viņas personas dati, no viņas paņemta. Pašāk par šo problēmu uzziniet “Bez Tabu” sagatavotajā sižetā augstāk!

 

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas