E-talonu lasītājiem misēkļi ar braucieniem; pasažieriem jāmaksā sods

0 komentāri

”Rīgas satiksmes” pasažiere Karīna tirdzniecības vietā savu ”Rīdzinieka karti” papildinājusi par četriem braucieniem, taču e-talonu lasītājs uzrādījis, ka braukt ar sabiedrisko transportu iespējams vien divas reizes, ziņo ”Bez Tabu”.

Todien Karīnai bija nepieciešams ar sabiedrisko transportu braukt vairāk nekā divas reizes, un viņa paļāvusies, ka, izskaidrojot radušos kļūdu ”Rīgas satiksmes” kontroles pārstāvjiem, viņa varēs braukt sabiedriskajā transportā visas četras reizes, par kurām samaksājusi. Realitāte izrādījusies citādāka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sabiedriskajā transportā iekāpjot kontrolei un konstatējot, ka Karīna ”Rīdzinieka karti” nav reģistrējusi braucienu konkrētajā transportā, kontrole lūdza pasažieri izkāpt ārā no tramvaja. Vēlreiz pārbaudot karti, kontrole konstatēja, ka pasažiere tomēr samaksājusi par četriem braucieniem. Tomēr, tā kā Karīna, domājot, ka radusies kļūda un viņai ir tikai divi braucieni, kartiņu nav “nopīkstinājusi”, sods vienalga jāmaksā.

Problēma slēpjas tajā, ka ”Rīgas satiksmē” esošie e-talonu lasītāji nespēj sagrupēt daudzās norēķinu kartes un tādējādi rodas dažādi pārpratumi, raidījums “Bez Tabu” noskaidroja pašvaldības uzņēmumā. Proti, ja pasažieris vēlas noskaidrot, cik braucienu viņam ir atlicis, visdrošākais veids ir doties uz kādu no tirdzniecības vietām, kur braucienus iespējams iegādāties.

Tā kā Karīna nejutās vainīga pārpratumā, viņa atteikusies maksāt sodu, kā rezultātā Karīnai tika konfiscēta kartiņa. Pasažieri satraucis tas, paņemot kartiņu, nav izsniegts nekāds dokuments kas liecinātu, ka “Rīdzinieka karte”, uz kuras atrodami arī viņas personas dati, no viņas paņemta. Pašāk par šo problēmu uzziniet “Bez Tabu” sagatavotajā sižetā augstāk!

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas