Rēzeknes pusē neveiksmīgi piezemējies gāzes gaisa balons! Cietis Vācijas pilsonis

0 komentāri

Svētdien, 1. novembrī, Ozolmuižas pagastā, neveiksmīgi piezemējoties gāzes gaisa balonam, cietis 64 gadus vecs Vācijas pilsonis. Par laimi, ievainojumi nav nozīmīgi, vīrietis ticis sveikā ar lauztu roku.

Gaisa balonā nelaimes gadījuma brīdī atradās vēl viens Vācijas pilsonis, taču viņš nav guvis ievainojumus, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pagājušajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 81 izsaukumu – 47 uz ugunsgrēku dzēšanu un 25 uz glābšanas darbiem, savukārt deviņi no izsaukumiem bija maldinājumi. Ugunsgrēkā cieta viens cilvēks.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas