Reverta maksātnespējas lietas izskatīšanas lēmums būs zināms šo ceturtdien

0 komentāri

Rīgas Ziemeļu rajona tiesa sākusi skatīt bijušās Parex bankas problemātisko aktīvu pārvaldītājas Reverta maksātnespējas lietu. Ar šādu pieteikumu tiesā vērsās bijušais Parex līdzīpašnieks Viktors Krasovickis, jo Reverta viņam palikusi parādā.

Revertas pārstāvji maksātnespējas pieteikumu dēvē par absurdu un prasa pret Krasovicki uzsākt kriminālvajāšanu.

Tiesas sēde aizritēja nervozā gaisotnē un to vairākas reizes nācās pārtraukt. Sēdes dalībniekiem pat nācās pamest sēžu zāli, jo ēkā sāka skanēt evakuācijas trauksme.

Krasovicka advokāts Uģis Grūbe iepriekš masu medijiem izteicās, ka maksātnespējas pieteikums iesniegts, jo Reverta pārtraukusi maksāt viņa klientam pienākošos procentu maksājumus. Parādsaistības ir sasniegušas vairāk nekā 4200 eiro.

Lai gan Reverta savu rīcību pamatojusi ar šogad pieņemto likumu, tomēr maksājumu pārtraukšana neesot pamatota. Tiesā Krasovisckis neieradās, bet Grūbe atteicās atbildēt uz TV 3 ziņu jautājumiem.

Rīgas Ziemeļu rajona tiesa Reverta maksātnespējas lietas izskatīšanu šodien pabeidza un lēmums būs zināms šo ceturtdien.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas