RD piedāvātais finansējums ”Pasažieru Vilcienam” nav pietiekams

0 komentāri

Rīgas dome pagājušajā gadā noslēdza līgumu ar AS “Pasažieru vilciens”, nodrošinot papildus ieņēmumus šim uzņēmumam. Jau ziņots, ka no šī gada 13.septembra pasažieri, kuriem noteikti Rīgas domes braukšanas maksas atvieglojumi, vilcienos Rīgas pilsētas robežās e-talonu nevarēs izmantot. 

Šāds lēmums pieņemts, jo beidzies iepriekšējais līgums ar Rīgas domi, savukārt vienošanās par turpmāku sadarbību uz abpusēji pieņemamiem noteikumiem nav panākta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietnieks Dins Merirands:

FOTO: LETA

FOTO: LETA

Saskaņā ar to līgumu, kurš beidzās augusta beigās, vienošanās ar Rīgas domi paredzēja, ka tiek kompensēti pasažieru vilciena izdevumi noteiktā apmērā. Savukārt šobrīd ir skaidrs, ka pasažieru ir vairāk nekā tas sākotnēji tika plānots. Līdz ar to finansējuma apjoms nav pietiekams ”Pasažieru Vilcienam”. Faktiski tas rada kompānijai zaudējumus.

Viņš atzīst, ka šobrīd sarunas ar Rīgas domi nav vainagojušās ar vērā ņemamiem rezultātiem. Jebkurā brīdī šīs sarunas var atsākt, bet ar nosacījumu, ka finansējums būs pietiekams.

“Pasažieru vilciens” (PV) nav pagarinājis līgumu ar Rīgas domi par braukšanas maksas atvieglojumiem vilcienos Rīgas pilsētā, jo pašvaldības piešķirtie līdzekļi nesedz pat pusi no faktiskajām izmaksām.

Kopējie zaudējumi, kas radušies līguma darbības periodā, esot sasnieguši 560 000 eiro. Savukārt Rīgas dome nav reaģējusi uz PV aicinājumiem zaudējumus segt. Līdz ar to PV nav bijis cita varianta, kā līgumu nepagarināt.

Vairāk skatieties TV3 Ziņās šovakar plkst. 19:00

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas