Rail Baltica projekta īstenošanai atsavinās īpašumus! Atsavināšana sāksies Rīgā

0 komentāri

Lai varētu sākt būvēt ātrgaitas dzelzceļa līniju Rail Baltica, kas Baltijas valstis savienos ar Rietumeiropu, nāksies atsavināt īpašumus.

Tā kā vispirms ir plānots pārbūvēt Rīgas centrālo staciju un tās apkārtni, kā arī uzcelt dzelzceļa staciju Rīgas lidostā un sliežu līniju starp abām stacijām, tad arī īpašumu atsavināšana vispirms sāksies Rīgā. Par to šodien informēja projekta īstenotāji.

Cik daudzu personu īpašumu nāksies atsavināt kļūs zināms pēc tam, kad vasarā valdība vienosies par sliežu ceļa novietojumu.

Projekta īstenotāji sola piesaistīt profesionālus īpašumu vērtētāju. Tiek uzsvērts, ka galvenais kritērijs būs tirgus cena, un “par sapņiem nevienam nemaksās”.

Īpašumu atsavināšanu plānots uzsākt nākamgad. Vērienīgo projektu 80% apmērā līdzfinansē Eiropas Savienība, kas trīs Baltijas valstīm līdz 2020. gadam piešķīrusi vairāk nekā 440 miljonus eiro.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas