PVD uzsācis administratīvā pārkāpuma lietvedību par lauvu pārvadāšanu bez atļaujas

1 komentārs

Pretēji Rīgas cirka direktores Lolitas Lipinskas apgalvojumiem, ka ar lauvu pārvadātājiem neesot bijušas nekādas problēmas, Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) ir uzsācis administratīvā pārkāpuma lietvedību par dzīvnieku pārvadāšanu bez atļaujas.

Pēc PVD sniegtās informācijas Lauvas Latvijā ievestas 2014. gada 15. septembrī no Ukrainas un saskaņā ar maršruta shēmu tās ceļā pavadījušas 36 stundas. Pārbaudot dzīvnieku pavaddokumentus un pārvadāšanas dokumentus, konstatēts, ka dzīvnieku pārvadājumu veikuši divi komersanti, kuriem nav izsniegta pārvadātāja atļauja. Par minēto faktu uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

PVD arī informējis biedrību Dzīvnieku brīvība, ka lauvas Rīgas cirkā tiek turētas metāla režģu sprostos: ”Sprostu izmērs, kuros tiek turētas divas lauvas ir 4,5m x 2,5m, sprosta lielums, kurā tiek turēta viena lauva ir 2,5m x 2,5m.” Pieaugušas lauvas izmērs sasniedz 2m garumu, neskaitot asti.

1 komentārs

TOP komentāri

  • nabaga
    0

    nabaga

    lauvas-cietumnieki :( cilvēkam vajadzētu iztēloties sevi tāda izmēra krātiņā, kurā knapi var apgriezties..

    29.12.2014 19:48

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas