Putniņš: Latvija turpinās Ukrainai palīdzēt, aprūpējot cietušos

0 komentāri

Lai arī Ukrainai pašlaik nepieciešams plašs palīdzības klāsts – sākot no palagiem, beidzot ar militāro tehniku, Latvija koncentrēsies uz vienu jomu – veselības aprūpi, pauda Veselības ministrijas (VM) parlamentārais sekretārs Renārs Putniņš.

Portāls SKATIES jau vēstīja, ka R. Putniņš un Latvijas Ārstu biedrības prezidents Pēteris Apinis apmeklēja Ukrainas austrumus un vēlāk dalījās savos iespaidos par tur pieredzēto.

Foto: LETA

Foto: LETA

Veselības ministrijas (VM) parlamentārais sekretārs Renārs Putniņš:

Esmu runājis ar Ukrainas Veselības aizsardzības ministru Oļegu Musiju, un viņš pauda, ka labāk būtu, ja mēs varētu uzņemt šos pacientus, kaut vai nelielu skaitu.

Latvijas valdība otrdien, 9. septembrī, vienojās piešķirt 15,3 tūkstošus eiro sešu Ukrainas karavīru veselības aprūpei.

Ukrainā cietušo ārstēšana Latvijai līdz šim ir izmaksājusi 15,5 tūkstošus eiro, maksimālajām izmaksām par vienu pacientu sasniedzot 4440 eiro. Seši ukraiņu pacienti kopumā Latvijas ārstniecības iestādēs pavadījuši 165 dienas. Dārgākā uzturēšanās bijusi kādam ukrainim, kurš par vairāk kā četriem tūkstošiem eiro ilgstoši ārstējās Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas