Protestējot pret pašvaldības naudas izsaimniekošanu, jūrmalnieki pulcējas piketā pie policijas

0 komentāri

Ar skaļiem saukļiem un lozungiem bariņš cilvēku šodien pulcējās nesankcionētā piketā pie Rīgas galvenās policijas pārvaldes Gaujas ielā, protestējot pret Jūrmalas namsaimnieka privatizāciju un nodošanu kāda Lietuvas uzņēmēja rokās. Jūrmalnieki pārmet savai namu pārvaldei 300 tūkstošu eiro uzkrājumu izsaimniekošanu.

Iedzīvotāji gan nevēlas gaidīt mēnešiem ilgu policijas izmeklēšanu, tāpēc arī sarīkojuši improvizētu piketu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

No kurienes šai informācijai “aug kājas”, iedzīvotāji neatklāj, taču neslēpj, ka domē varētu būt notikusi datu noplūde. Pašvaldībā gan noliedz informāciju par iztrūkumu kasē. Namu apsaimniekotājs tiek turēts stingrā kontrolē.

Tāda ir domes atbilde, un šobrīd nekas cits iedzīvotājiem neatliek, kā ticēt savai pašvaldībai, bet pilnībā par naudas esamību vai neesamību kontā varēs pārliecināties jau pēc policijas slēdziena.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas