Prostitūtām turpmāk nevajadzēs veselības kartes

2 komentāri

Veselības kartes prostitūtām vairs nebūs vajadzīgas – valdība šodien lems par to, ka tās ir jāatceļ, jo ir pretrunā ar ANO Konvenciju. Šī konvencija nosaka, ka valstis apņemas atzīt par spēkā neesošiem jebkuru normatīvo aktu, kas paredz prostitūtu reģistrāciju vai uzraudzību, vai arī uzliek par pienākumu šīm personām reģistrēties vai uzrādīt īpašus dokumentus.

Eksperti gan atzīst, ka  patiesībā šīs veselības kartes ir vien formāla lieta.

Pirmkārt, statistika rāda, ka tās Latvijā izņēmušas tikai dažas personas. Otrkārt, risks saslimt ir katru dienu, tikmēr derīgā veselības karte radīs maldīgu priekšstatu, ka cilvēks ir vesels.

Lai mazinātu prostitūcijas apjomus Latvijā, valdība šodien plāno uzdot atbildīgajām ministrijām izstrādāt jaunu likumprojektu par šā aroda ierobežošanu.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Sieviete-izklaidētāja
  +1

  Sieviete-izklaidētāja

  Uzskatu,ka med.kartēm ir jābūt,jo dermovenerologs veiks ierakstu kartē tikai tad, ja būs viss kārtībā(protams pēc analīžu rezultātiem,kas tiek veiktas caur laboratorijām)un visiem gan pakalpojuma piedāvātājām gan klientiem būs drošāk.Vienīgais jautājums,vai tas nepieciešams katru mēnesi,varbūt ik pēc 4 mēnešiem,jo arī citās profesijās pārbaudes veic 3,4 vai pat 1reizi gadā,kaut ar sexu nodarbojas visi un saslimt ir iespējas visiem neatkarīgi no ieņemamā amata un tautības.

  19.10.2016 15:23

 • Es
  0

  Es

  Veselības kartes? Varbūt arī nodokļu grāmatiņu? :D

  28.07.2015 11:28

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas