Prognozē, ka izdevīgākā elektrības piegādātāja meklējumi sāksies tikai tagad

0 komentāri

Elektrības tirgus liberalizācija radījusi grūtības līgumu apstrādē un rēķinu sagatavošanā, tāpēc Latvijas lielākais elektrības piegādātājs Latvenergo pagarinājis skaitītāju rādījumu iesniegšanas termiņu. Tikmēr konkurenti prognozē jaunu klientu pieplūdumu, pēc tam, kad iedzīvotāji būs ieraudzījuši reālās katra tirgotāja piedāvātās cenas.

Šomēnes Latvijas iedzīvotāji sāk maksāt par elektrību pēc jaunajiem, brīvajiem tarifiem, un cilvēkiem, kas izvēlējušies maksāt par faktisko patēriņu, tas nozīmē jaunu norēķinu kārtību: līdz šim klients pats aprēķināja maksājamo summu, tagad rēķinus sagatavo elektrības piegādātājs. Tiem, kas izvēlējušies izlīdzināto maksājumu, kārtība nemainās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pāreja uz norēķiniem pēc jaunajiem tarifiem izrādījusies tehniski sarežģīta, tāpēc Latvijas lielākais elektropiegādātājs Latvenergo pagarinājis skaitītāju rādītāju iesniegšanas termiņu – pārceļot to no šodienas līdz 15. februārim.

No aptuveni miljona Latvenergo klientu, pēc faktiskā patēriņa izvēlējušies maksāt aptuveni 150 tūkstoši. Tuvāko dienu laikā uzņēmuma mājaslapā tikšot atjaunota iespēja reģistrētajiem klientiem automātiski sagatavot rēķinu, ievadot kilovatstundu skaitu. Tikmēr konkurenti, uzņēmums Baltcom, sagaida jaunu klientu pieplūdumu.

Baltcom elektrības tirgus brīvlaišanas ieguvis aptuveni 3500 jaunu klientu, no kuriem vairāk nekā 90% elektrību pērk kopā ar citiem pakalpojumiem, piemēram, internetu vai televīziju.

Kopumā Mājsaimniecības elektrību var iegādāties no četriem tirgotājiem – AS Latvenergo, SIA Baltcom TV, SIA 220 Enerģija vai SIA Win Baltic.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas