Prezidents aicina Romas pāvestu uz Latviju

0 komentāri

Notiekošais Ukrainas austrumos bija viens no sarunu tematiem, ko sestdien oficiālās vizītes Vatikānā ietvaros Latvijas valsts prezidents Andris Bērziņš pārrunāja ar Romas pāvestu Francisku, taču prezidents arī aicinājis pāvestu uz Latviju. Ielūgums esot pieņemts.

Gan pāvests gan Latvijas Valsts prezidents bija vienisprātis, ka vienīgais konflikta risinājums ir sarunu ceļš miera un situācijas stabilizācijas vārdā. Pārrunājot Latvijas šī brīža lielākos izaicinājumus un uzdevumus, Valsts prezidents pāvestam izklāstīja situāciju saistībā ar joprojām pastāvošajiem emigrācijas draudiem Latvijai, kā arī savu redzējumu par tās risinājumu, arvien vairāk ieguldot izglītībā, tās līmeņa paaugstināšanā, lai cilvēkiem būtu iespēja iegūt konkurētspējīgu profesiju un darbu Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sarunās tika skarti jautājumi, kas saistās ar Latvijas valsts un Svētā Krēsla labo attiecību vēsturi, kas vainagojusies ar pāvesta Jāņa Pāvila Otrā vizīti Latvijā pirms 21 gada, kad Latvija tikko bija atguvusi neatkarību. Šai kontekstā Valsts prezidents izteica uzaicinājumu pāvestam un Vatikāna premjeram kardinālam Pjetro Parolini apmeklēt Latviju. Uzaicinājums tika pieņemts.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas