Prezidents Bērziņš stāsta par sliktākajiem scenārijiem, ar kuriem jārēķinās Latvijai

0 komentāri

Nesaskaņota vai haotiska rīcība Latvijas iekšienē ir sliktākais scenārijs, kas šobrīd var notikt Latvijā, intervijā raidījumā ”900 sekundes” pauda Latvijas prezidents Andris Bērziņš.

Pašlaik drošības apdraudējums Latvijai nav augstāks nekā tas bijis iepriekš.

”Visi pārējie aspekti tiek kontrolēti, tostarp arī militārā ziņā esam nodrošināti,” pauda prezidents.

Viņš minēja, ka pašlaik sevišķi svarīgi ir, ”lai nerastos nesaskaņas, lai mēs spētu novērtēt reālos draudus”. Jautāts par to, kā novērst un konstatēt tuvojošās nesaskaņas, A. Bērziņš pauda, ka tas ir ”ikdienas darbs, kopīgs darbs”.

Trešdien notika Latvijas Nacionālās drošības padomes sēde, kurā tika secināts, ka jāvērtē praktiskā gatavība sadarboties dažādām struktūrām Latvijas iekšienē, piemēram, robežsardzei, iekšlietu spēkiem un armijai, stāstīja prezidents. ”Vispirms šai saplūšanai jānotiek vienā valstī, bet pakāpeniski tas notiks arī Eiropas Savienības līmenī, jo nav citu variantu,” pauda A. Bērziņš, skaidrojot, ka ”viena valsts nevar ieguldīt tik daudz, lai būtu aizsardzības spēki augstākajā tehniskajā līmenī”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas