Pretēji solījumiem, garās rindas pie ārstiem nesarūk

0 komentāri

Ārkārtas situācija Austrumu slimnīcā, kur mēneša sākumā dažu stundu laikā izķertas pieejamās kvotas uz vairākiem izmeklējumiem, šodien būs Veselības ministrijas vadības dienaskārtībā.

Veselības nozares vadība kopā ar slimnīcas pārstāvjiem vērtēs iemeslus, kāpēc izveidojās rindas. Par nepieņemamu šādu situāciju uzskata gan pacientu tiesību aizstāvji, gan arī mediķu arodbiedrība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Gada laikā tikai 12 dienas iedzīvotāji var pieteikties, lai gadu pēc tam stāvētu rindā. Tā ir absurda situācija, kas liecina, ka līdzšinējā valdības un Saeimas politika faktiski ir izārdījusi, sagrāvusi valsts garantēto veselības aprūpi,” LVSADA priekšsēdētājs Valdis Keris.

Šodien sarunās tiks arī vērtēts, cik liels papildu finansējums nepieciešams, lai saprātīgā apjomā palielinātu pieejamību valsts apmaksātai veselības aprūpei slimnīcā.

Sarunās lielāka uzmanība tikšot pievērsta konsultācijām un izmeklējumiem, kas saistīti ar onkoloģiskām saslimšanām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas