Praida laikā ir augsts provokāciju risks, ziņo Drošības policija

0 komentāri

Nedēļas nogalē Rīgā plānoto praidu Krievija varētu izmantot, lai izplatītu mītu par Rietumu morālo pagrimumu, tā uzskata Drošības policija.

Drošības policija norādījusi, ka provokāciju iespēja pastāv ikvienā publiskā pasākumā un sestdien paredzētais Eiropraids nav izņēmums.

Taču Drošības policijas vērtējumā šajā pasākumā provokāciju iespēja ir pat lielāka nekā bija Austrumu partnerības samita laikā, jo praids notiks pilsētas centrā, nevis ierobežotas pieejamības teritorijā kā samits.

Jau vēstīts, ka Rīgas dome ir koriģējusi organizācijas Mozaīka pieteiktā praida gājiena maršrutu, savukārt biedrībai Antiglobālisti atļauts piketēt pie Vērmanes dārza žoga.

Antiglobālisti gan nav apmierināti ar šādu lēmumu un to pārsūdzēs. Kopumā šonedēļ Rīgā gaidāmi aptuveni 50 dažādi ar praidu saistīti pasākumi, kurus varētu apmeklēt aptuveni tūkstoš viesu no ārzemēm. Savukārt praida gājienā sestdien varētu piedalīties aptuveni 2000 cilvēku

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas