Positivus festivālā drošību uzraudzīs arī Igaunijas policisti; narkotikas meklēs kinologs ar suni

0 komentāri

Positivus festivālā, kas šajā nedēļas nogalē norisināsies Salacgrīvā, policija īpašu uzmanību pievērsīs narkotiku lietošanai, tostarp ar kinologu un suni tiks apsekota telšu pilsētiņa. Kopumā festivāla teritorijā strādās vairāki desmiti policistu. Tikmēr, dodoties uz festivālu, iedzīvotāji aicināti pievērst uzmanību satiksmes ierobežojumiem.

Līdz Positivus festivālam atlikušas divas dienas, un, lai informētu par pasākuma laikā gaidāmajiem drošības pasākumiem, policija šodien sasauca īpašu preses konferenci. Festivāla apmeklētājiem jārēķinās, ka ceļā uz Salacgrīvu vairākos posmos notiek remonts. Ar būvniekiem gan panākta vienošanās, ka uz festivāla laiku darbi tiks apturēti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr, lai sastrēgumos neiekļūtu automašīnas, kas nedodas uz festivālu, ir izstrādāts apbraucamais ceļš, uz kuru nepieciešamības gadījumā transports tiks novirzīts.

Par satiksmi un pasākuma drošību kopumā rūpēsies vairāki desmiti policistu, tostarp kolēģi no Igaunijas. Festivāla teritorijā šogad īpaša uzmanība tiks pievērsta telšu pilsētiņai, kurā iepriekš konstatēta narkotiku lietošana. Apreibinošās vielas šogad teritorijā meklēs kinologi ar īpaši mācītiem suņiem.

Lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem, policija festivāla apmeklētājiem iesaka līdzi neņemt vērtīgas lietas, savukārt vecākiem ieteikts noskaidrot, kur grasās doties viņu atvases.

Ir bijuši gadījumi, kad policija festivālā konstatējusi pamatīgi iereibušus nepilngadīgos, kas par došanos uz festivālu vecākus nemaz nav informējuši.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas