Positivus festivālā atrasti vairāki maki, mobilie tālruņi un dokumenti

0 komentāri

Pirmā Positivus festivāla diena no drošības viedokļa aizvadīta mierīgi. Kopā līdz šīs dienas pusdienlaikam policijā vērsies 41 festivāla apmeklētājs, kad atradis citu apmeklētāju pazaudētās mantas. Starp atrastajām mantām ir vairāki mobilie tālruņi, dokumenti, maki un citas vērtīgas lietas.

Daļai mantu īpašnieki jau ieradušies pakaļ un atguvuši zaudēto, bet viens iPhone īpašnieks policijai teicis, ka telefonam pakaļ ieradīsies festivāla beigās, jo baidoties to pazaudēt vēlreiz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Veicot pārbaudes telšu pilsētiņā, policisti pieķēruši arī divas personas narkotiku reibumā, bet pie trim festivāla apmeklētājiem telšu pilsētiņā atrasts neliels daudzums narkotisko vielu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas